Parohia Plevna
Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Episcopia Sloboziei si Calarasilor
Conferință județeană la a 4-a ediție
Administrator: 25-11-2016 08:23:25 in Știri pe scurt
Episcopia Sloboziei şi Călăraşilor, prin Sectorul Social – Misionar, a organizat, în data de 24 noiembrie 2016, Ediţia a IV-a, a Conferinței județene cu tema „Modele de bună practică din activitatea social-filantropică desfășurată în parohiile din Episcopia Sloboziei și Călărașilor”, cu scopul de a promova modelele de bună practică din activitatea social-filantropică implementată în Episcopia Sloboziei și Călărașilor, adresându-se specialiştilor şi lucrătorilor din domeniul social, din judeţul Călăraşi. Conferința județeană s-a desfășurat în Municipiul Olteniţa, Sala de şedinţe a Primăriei Olteniţa, B-dul Republicii, nr.40. Din partea Parohiei Plevna au participat preotul paroh şi coordonatorul activităților sociale din cadrul Comutetului Parohial.

Parohia Plevna

Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Parohia Plevna, Biserica Ortodoxa, Plevna, Episcopia Sloboziei si Calarasilor, Protopopiatul Lehliu

 
Copyright 2018 - Parohia Plevna

Powered by NETCreator & Lacasuri Ortodoxe
NETCreator