Parohia Plevna
Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Episcopia Sloboziei si Calarasilor
Misiune "ad intra" prin intermediul spațiului virtual
Administrator: 10-01-2017 08:43:49 in Știri pe scurt
Cu binecuvântarea Preasfințitului Părinte Vincențiu, Episcopul Sloboziei şi Călăraşilor, site-ul parohiei Plevna diseminează zilnic informații biblice, patristice, pastorale şi social-filantropice. Site-ul nu prezintă doar aspecte teoretice ci, cu mult mai mult, modul în care aspectele teoretice generale sunt puse în lucrare la modul concret în comunitatea noastră.

Parohia Plevna

Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Parohia Plevna, Biserica Ortodoxa, Plevna, Episcopia Sloboziei si Calarasilor, Protopopiatul Lehliu

 
Copyright 2018 - Parohia Plevna

Powered by NETCreator & Lacasuri Ortodoxe
NETCreator