Parohia Plevna
Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Episcopia Sloboziei si Calarasilor
Bucurie deplină
Administrator: 09-08-2016 06:59:15 in Știri pe scurt
Sfârșitul studiilor liceale prin reușita la examenul bacalaureatului și admiterea la facultate sunt visuri al oricărui tânăr căruia învățătura îi este dragă. Atunci când aceste deziderate se concretizează, bucuria părinâilor și a bunicilor este cu mult mai mare decât a tânărului. Ne bucurăm împreună cu familia tinerei Alexandra de rezultatele foarte bune la învățătură și de reușitele ce prefigurează un viitor frumos. Gaudeamus igitur!

Parohia Plevna

Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Parohia Plevna, Biserica Ortodoxa, Plevna, Episcopia Sloboziei si Calarasilor, Protopopiatul Lehliu

 
Copyright 2018 - Parohia Plevna

Powered by NETCreator & Lacasuri Ortodoxe
NETCreator