Parohia Plevna
Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Episcopia Sloboziei si Calarasilor
Număr special al foii parohiale APA CEA VIE
Administrator: 27-09-2016 11:43:04 in Cateheză

Cu binecuvântatul prilej al pomenirii Sfântului Antim Ivireanul, în al cărui an comemorativ ne aflăm, marți, 27 septembrie 2016, s-a editat un număr festiv al foii parohiale, dedicat vieții, lucrării şi ecourilor peste timp ale Marelui Mitropolit al Ungrovlahiei, smeritul Antim. Cei ce au participat la slujbă au primit un exemplar.


Parohia Plevna

Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Parohia Plevna, Biserica Ortodoxa, Plevna, Episcopia Sloboziei si Calarasilor, Protopopiatul Lehliu

 
Copyright 2018 - Parohia Plevna

Powered by NETCreator & Lacasuri Ortodoxe
NETCreator