Parohia Plevna
Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Episcopia Sloboziei si Calarasilor
Dedicații, autografe și însemnări în volumele Bibliotecii parohiale (I)
Pr Gabriel Toma: 22-01-2016 09:01:50 in Lumini din trecut
 Doamna Ecaterina Vulpescu, văduva Profesorului Universitar Traian Vulpescu și fiica Părintelui Ilarion Fiera, oferă,  în anul 1971, Bibliotecii parohiale, o lucrare catehetică de mare importanță pentru înțelegerea mai profundă a rostului rugăciunii pentru cei răposați.
Parohia Plevna

Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Parohia Plevna, Biserica Ortodoxa, Plevna, Episcopia Sloboziei si Calarasilor, Protopopiatul Lehliu

 
Copyright 2018 - Parohia Plevna

Powered by NETCreator & Lacasuri Ortodoxe
NETCreator