Parohia Plevna
Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Episcopia Sloboziei si Calarasilor
Dedicații, autografe și însemnări în volumele Bibliotecii parohiale (II)
Pr Gabriel Toma: 04-02-2016 06:07:25 in Lumini din trecut


 

„Această teză a ginerelui meu, Ion Chirică (azi preot la Câmpina) o ofer vărului meu Niculae Constantinescu ca iubire și amintire, că dânsul nu vă cunoaște. 24 iunie/ 904. Pantelimon Constantinescu”


Parohia Plevna

Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Parohia Plevna, Biserica Ortodoxa, Plevna, Episcopia Sloboziei si Calarasilor, Protopopiatul Lehliu

 
Copyright 2018 - Parohia Plevna

Powered by NETCreator & Lacasuri Ortodoxe
NETCreator