Parohia Plevna
Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Episcopia Sloboziei si Calarasilor
Mamă, azi e ziua ta
Administrator: 10-03-2017 02:07:29 in Misiune

"Relațiile voastre conjugale: respectul, dragostea, tandrețea şi căldura sufletească– sunt 90% din educatia copiilor. Restul trebuie doar subliniat, şi nici nu trebuie să vorbiți mult.” (Protoiereul Valerian Krecetov)

 Aceste învățături, adânc înrădăcinate în sănătosul program de educare a celor mici în familie, prin pilda propriei vieți, este prelungită în Grădinița de copii prin activități de pregătire a felicitărilor şi cadourile pentru mame, oferite în ziua de 8 martie 2017.


Parohia Plevna

Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Parohia Plevna, Biserica Ortodoxa, Plevna, Episcopia Sloboziei si Calarasilor, Protopopiatul Lehliu

 
Copyright 2018 - Parohia Plevna

Powered by NETCreator & Lacasuri Ortodoxe
NETCreator