Parohia Plevna
Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Episcopia Sloboziei si Calarasilor
Parohia Plevna prezentă în rețelele de socializare
Administrator: 25-12-2017 10:06:29 in Misiune
    Cu binecuvântarea Preasfințitului Părinte VINCENȚIU, parohia Plevna distribuie articolele site-ului web în rețelele sociale Twitter și Google+.
    Contul Twitter:  la adresa https://twitter.com/parohiaplevna
    Contul Google+ : la adresa https://plus.google.com/u/5/+parohiaplevna 

Parohia Plevna

Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Parohia Plevna, Biserica Ortodoxa, Plevna, Episcopia Sloboziei si Calarasilor, Protopopiatul Lehliu

 
Copyright 2018 - Parohia Plevna

Powered by NETCreator & Lacasuri Ortodoxe
NETCreator