Parohia Plevna
Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Episcopia Sloboziei si Calarasilor
Definitivarea lucrărilor la clopotniță.
Pr Gabriel Toma: 16-10-2015 07:33:04 in Misiune
   Ne rugăm Domnului să izbăvească sfânta Sa Biserică, pe robii săi (Ion, Petre, Victor, Mihail, Grigore, Vasile, Constantin, Sorin, Costin, Andrei, Florin, Mihai- ostenitori) și pe noi, de tot necazul, nevoia, mânia și de toți vrăjmașii văzuți și nevăzuți, și, cu sănătate întru lungime de zile, în pace și sub ocrotirea îngerilor Săi, totdeauna să-i înconjoare pe credincioșii Săi robi.

Parohia Plevna

Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Parohia Plevna, Biserica Ortodoxa, Plevna, Episcopia Sloboziei si Calarasilor, Protopopiatul Lehliu

 
Copyright 2018 - Parohia Plevna

Powered by NETCreator & Lacasuri Ortodoxe
NETCreator