Parohia Plevna
Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Episcopia Sloboziei si Calarasilor
Bucurie pentru comunitate. Studentul teolog a încheiat prima sesiune de examene cu note foarte bune
Pr Gabriel Toma: 08-02-2016 10:44:44 in Misiune
   Sâmbătă, 6 februarie 2016, la Sfânta Liturghie, studentul teolog al parohiei Plevna a adus laudă lui Dumnezeu, pentru încheierea cu foarte bune rezultate a primei sesiuni de examene din viața de student. Bucuria este împărtășită și de comunitate, pentru care tânărul student continuă un șir de foarte mulți studioși ai teologiei, binecuvântați de Dumnezeu și odrăsliți de comunitatea noastră.

Parohia Plevna

Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Parohia Plevna, Biserica Ortodoxa, Plevna, Episcopia Sloboziei si Calarasilor, Protopopiatul Lehliu

 
Copyright 2018 - Parohia Plevna

Powered by NETCreator & Lacasuri Ortodoxe
NETCreator