Parohia Plevna
Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Episcopia Sloboziei si Calarasilor
Timpul nu mai are răbdare. Solariul de legume
Pr Gabriel Toma: 13-04-2016 08:45:33 in Misiune
  Primăvara capricioasă a anului 2016 nu a demobilizat pe cei harnici. Aceștia s-au preocupat din timp de a avea cele mai bune dispozitive și unelte pentru grădinărit, au construit structuri metalice rezistente și le-au acoperit cu folie de polietilenă. Felicitări tuturor celor ce sfințesc locul!

Parohia Plevna

Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Parohia Plevna, Biserica Ortodoxa, Plevna, Episcopia Sloboziei si Calarasilor, Protopopiatul Lehliu

 
Copyright 2018 - Parohia Plevna

Powered by NETCreator & Lacasuri Ortodoxe
NETCreator