Parohia Plevna
Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Episcopia Sloboziei si Calarasilor
Oră de religie în mijlocul comunității rugătoare
Administrator: 15-09-2016 08:55:45 in Misiune

Miercuri, 14 septembrie 2016, la Sărbătoarea Înălțării Sfintei Cruci, cadrele didactice ale Școlii Primare Plevna, împreună cu copiii încredințați pentru educație și creștere, au participat în timpul orei de religie la Sfânta Liturghie. La sfârșitul slujbei, copiii au fost mângâiați cu aprecieri laudative și cu dulciuri.


Parohia Plevna

Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Parohia Plevna, Biserica Ortodoxa, Plevna, Episcopia Sloboziei si Calarasilor, Protopopiatul Lehliu

 
Copyright 2018 - Parohia Plevna

Powered by NETCreator & Lacasuri Ortodoxe
NETCreator