Căci vedem acum ca prin oglindă, în ghicitură, iar atunci, faţă către faţă; acum cunosc în parte, dar atunci voi cunoaşte pe deplin, precum am fost cunoscut şi eu. (1 Cor 13, 12)
![](https://sf-esc.ro/files/images//2019/05/5c4e51e94f9f65.28964564.jpeg)
Categories: Articole
Căci vedem acum ca prin oglindă, în ghicitură, iar atunci, faţă către faţă; acum cunosc în parte, dar atunci voi cunoaşte pe deplin, precum am fost cunoscut şi eu. (1 Cor 13, 12)
Categories: Articole