Marșul pentru viață a fost reprogramat pentru duminică, 17 mai 2020

Organizatorii Marşului pentru viaţă au anunţat luni printr-un comunicat de presă reprogramarea evenimentului pentru luna mai.

„Ieri, 8 martie 2020, Ministerul Afacerilor Interne din România a decis, în contextul răspândirii infecțiilor cu Covid-19, interzicerea până la 31 martie a oricărei activități la care participă peste 1000 de persoane și impunerea unor restricții pentru activitățile la care participă sute de persoane”.

„În acest context, organizatorii Marșului pentru viață 2020- Pentru viață. Pentru părinți. Pentru copii au decis ca evenimentul să fie reprogramat duminică, 17 mai 2020, de Ziua Națională a Familiei”, se menţionează în comunicat.


www.parohiaplevna.ro; parohiaplevna@gmail.com0%
încărcat
Se încarcă
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...