Rugăciune puternică pentru izbăvirea sufletelor și trupurilor

Primind dumnezeiescul Dar de vindecări, fără de plată tămăduiţi bolile sufleteşti şi trupeşti, mai-marilor fără de arginţi, Chire şi Ioane. Drept aceea Hristos prin voi dând credincioşilor sănătate după vrednicie, strălucitori prea-adevărați a toată lumea v-a arătat. Pe Care rugaţi-L, să izbăvească sufletele noastre. (Utrenia)

Vineri, 31 ianuarie 2020, în biserica parohială vor fi oficiate Utrenia și Acatistul Sfinților Doctori fără de arginți Chir și Ioan, precum și Taina Sfântului Maslu.0%
încărcat
Se încarcă
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...