Daruri ale parohiei pentru sprijinirea activităților educative

 Vineri, 12 februarie 2021, când întreaga țară era sub avertizare "cod galben" de ninsoare și vreme deosebit de geroasă, câțiva preșcolari s-au dovedit  curajoși și dornici de a merge la intâlnirea educativă de la grădiniță. Dorința lor de a fi prezenți la școală (după mai multe luni în care activitațile educative în cadrul comunitar au fost suspendate, din cauza pandemiei, iar activitațile sub conducerea doamnei educatoare s-au desfășurat de acasă) a fost răsplătită de parohie care le-a oferit dulciuri și materiale educative pentru activitățile de învățare.

0%
încărcat
Se încarcă
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...