Un tânăr de nădejde din comunitatea noastră, Dumitru, coseşte iarba din curtea bisericii. În mod voluntar lucrează în curțile Domnului cu utilajul prin care îşi întreține familia.
![](https://sf-esc.ro/files/images//2019/05/5b2b17c82d0ff8.49848755.jpeg)
Categories: Articole
Un tânăr de nădejde din comunitatea noastră, Dumitru, coseşte iarba din curtea bisericii. În mod voluntar lucrează în curțile Domnului cu utilajul prin care îşi întreține familia.
Categories: Articole