Ca în fiecare an, înaintea sărbătorii Nașterii Domnului din anul 2023, reprezentantul autoritații publice locale, domnul primar Ștefan Câmpulungeanu, susținut de întreprinzători din comună, a pus la dispoziția comunității un număr generos de cadouri pentru a fi oferite enoriașilor de toate vârstele.
De menționat că au fost oferite astfel de cadouri tuturor elevilor din comunitate, precum și persoanelor aflate în situație de risc.
Categories: Articole